top of page
  • ramazanbilek

TOROSLAR’DA YASAK AŞK SKANDALLARI BİTMİYOR
Mersin gündemine bomba gibi bir aşk iddiası düştü. Herkesi gözü 31 Mart yerel seçimlerine çevrilmişken, Toroslar Belediyesinin gündeminde ise bomba gibi bir yasak aşk var. Daha önce adı defalarca yasak aşklarla anılan Toroslar Belediye Başkan Yardımcısı Ş. G. ile ilgili yeni bir iddia gündeme geldi. Bu sefer de belediyenin sosyal medya ekibine yakalanan Ş.G. kendisinin bugüne kadar konuşulan renkli ve yasaklarla dolu aşk geçmişini yeniden gözler önüne serdi.


Özel hayatıyla, meslek hayatından daha çok konuşulan Toroslar Belediyesi Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ş.G.’nin adı uzun süre yine Toroslar Belediyesi İmar İşleri biriminde görevli yakışıklı şef M. Ü. İle uzun süre anılmıştı. Hatta ikili ilişkilerini saklayamayacak noktaya gelmişti ve tüm personel tarafından bilinen bir aşk yaşıyorlardı. İkilinin herkes tarafından bilinen ilişkisi Ş.G.'nin eşinin kulağına kadar gitmiş ve eşi sinir krizi geçirmişti. Evliliğini tehlikeye atmak istemeyen Ş.G. ise uzun süren aşkını kalbine gömmüştü.


Geçtiğimiz yıl ise dönemin İlçe Emniyet Müdürü olan Z. A. ile yepyeni bir aşka yelken açmıştı. Bu aşk ilçe protokolü arasında bile uzun süre konuşulmuş yine Ş.G.'nin kocası tarafından yakalanmasıyla son bulmuştu. Ş.G ’nin aynı ilçede Aile Sağlık merkezinde doktorluk yapan eşi M.G., ikilinin özel mesajlarını yakalamış ve Ş.G.’nin telefonunu kırarak Ş.G.’ye boşanma davası açmıştı. Bunun üzerine evliliklerini toparlamak bir hayli zaman almıştı. 


Bir yıldır sakinliğini koruyan ve adı hiçbir yasak aşka karışmayan Ş.G.’nin ise son olayı pes dedirtti. Sürpriz sevgilisiyle odasında uygunsuz biçimde belediyenin sosyal medya ekibinden bir personele yakalanan Ş.G. personeli hemen dışarı çıkararak olayı kimseye anlatmaması yönünde de tehdit etti. Bakalım bu sefer eşi M.G. yine kendisini affedecek mi yoksa bu sefer yasak aşk üçgeninden sıkılıp soluğu yeniden mahkemede mi alacak. 68 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page